Aşk Mesajları Aşk Mesajları

GüzeL SözLer

sitem mesajları

Hani Bırakmayacaktın Ellerimi Hani Gülücektik Her Acıya Birlikte Eyy Sevgili Şimdi Kollarım Boş Soğuk ve Sessizim Sensiz.

Ne Sesin Gelir Oldu Kulağıma Ne Hayalin Gelir Oldu Gözlerime Sadece Bir Başıma Kaldım Yalnızım ve Sensizim.

Kimseye Anlatamam içimdekileri Kimseye Söylemem Derdimi Sadece Adını Anarım her Adını Andığımda Ağlarım Vefasız Sevgilim.

Kimseye isyan ettiğim yok Kimseye Söyledğim Kırıcı Bir Söz Yok Sen Hep Mutlu Ol Ben Ağlasamda Sen Gülmeye Çalış Gülüm.

Kimse Sevemez Benim Kadar Seni Kimse Beklemez Benim Beklediğim Gibi Seni hep Seni Bekleyeceğim Gittiğin Gün Gibi Geldiğin Günüde Bekleyeceğim Hayırsız!

Keşke Mutlu Olduğumdaki Sevinç Gözyaşlarım Gibi Olsaydı Hüzünlü Günümdeki Gözyaşlarımda Gözlerimden Akan Her Yaşın Bedduası Sanadır Sevdiğim.

insanlar Mutlu Olduklarında Paylaşmayı Öğrenirler Yalnız Olduklarında ise Ağlamayı Öğrenirler benim Gibi.

Dertlerimin Dermanı Olursun Sanıyordum Sen Yalnızca Dertlerime Dert Olmuşsun Şimdi Daha iyi Anlıyorum.

Sefasını Sürdüğün Hayatta Biter Birgün Gülen Gözlerin Ağlayarak Bakar Etrafa İşte Ozaman Ben Olmayacağım yanında Kendin tek Başına Gidiceksin Bu Dünyadan!!!

Boğazıma Düğümlenir Anılarım Anlatamam Gözyaşlarım Boğar Bedenimi Kapatır Dudaklarımı Bu Bedenden Artık ne Adın nefes Olup Çıkar Ne Hayalin Gözümün Önünde Kalır vefasızım!

Zaman Akıp Geçiyor Sana Dur Diyemediğim Gibi Zamanada Söz Geçiremiyorum!

En Güzel Yaşanacak Yılların Yarım Kalan Bir Oyuncusuyum Sana ve Senin Gibilere Kalsın Bu Dünya Ben izlerim Sizi.

Aslında Üzüldüğüm Sen Değilsin Sana Harcadığım Zamanım Aslında Gözyaşlarımın Sahibi Sen Değilsin Sana Adadığım Anılarım!

Dur Demem Gidene Kal Demem terk Edip Gidenlere benim hayatım belli Yaşadıklarım belli beni Seveceksen Böyle Sev Bende Severim belki!

Şarkılarda Bulurdum Seni Şiirlerde Yaşatırdım o yıldız gözlerini Şimdi Bir Hikaye Oldun Arasıra Hatırlanıyorsun.

Acı hayatıma bir tat veren Sen Tatlı hayatına Acı Veren ise Benim.

Sitem Etsemde Sana Anlamazsın Boşuna ne Dediysem Sana bildiğini Okudun Ezbere yaşadın Şimdi Bak hayatına Belki Anlarsın Yaptığın hatalarıda.

Rengarenk Hayatımın Karanlığa Dönüşü Oldun Gülen Gözlerimin Yaşı Oldun Senin için Atan Bu kalbin Snei Unutmasına Neden Oldun.

Yılların Ağlatamadığı Bu Gözleri Sen Ağlattın Mevsimlerin Yıkamadığı Bu Bedeni Sen Yıktın Acılara Direnen Bu genci Hayatı Bir Lafınla Bitirdin Vefasız Sevgilim.

Kapılar Kapansada Ağır Ağır üzerime yine gözlerini düşünerek yaşayacağım ama bilki eskisi gibi Olmayacağım Hayatı 1 Adım Önde Yaşayacağım.

Sen Güldüğünde Mutlu Olurdum Çarpardı Kalbim Durmaksızın Şimdi Bakıyorumda Sen güldüğünde sadece bir tebessüm gösteriyorum sana hayat senide değiştirdi benide sevgili.

Dağ Gibi Umutlar Kurduk hayatımıza ne Sözler Yazdık Yüreğimize Şimdi Bir Yalanın Ğeşinde Koşuyoruz Yarınları Görmeden Yalanlar içinde!

Esir Oldum Sana Kopamıyorum Nasıl bir Sevgiyle Bağlandım Sana Anlamıyorum ya Delice Sev Beni Yada yalanlar içinde Yürütme Bu Seveni!!!

Ellerim Seni Arasada Kendime Söz geçireceğim Gözlerim Seni Arasada Görmeyeceğim Şuan kalbim Senin için Atsada Birgün Başkası için Atmayıda Öğrenir.

Helalimsin Benim Ölümlü Hayatta Uğruna Ölebileceğim ilk ve tek Sevgilimsin benim Sen Bilmesende Bilmek istemesende Ben Hep Seni Seveceğim Sevgilim.

Ağlayan Gözlerimin Sahibi Sen Sebebide Sensin Titreyen Bedenimin Sebebi Sen Olsan Bile Sahibi Sen Değilsin!!!

Zincir Vurdum yaralı kalbime Artık ne Severim Ne de Sevilmek için bir çaba gösteririm Mühür Vurdum Gözlerime Artık ne bakarım Ne de Bir Can yakarım!!!

yaşadıkça daha iyi anlıyorum ki bir yalanala mutlu olan insanlar yalanların içinde kendilerini kandıranlardır.

ilk seni seviyorum derken gözlerinde görmüştüm bu sevginin acıyla biteceğini.

yağmur taneleri gibiydik seninle bulutların arasından düşerken kaybetmiştik aslında birbirimizi!

sen en güzel hikayenin ölümsüz kahramanı olarak kalıcaksın ben ise o hikayede “kahramanı” kahraman yapan oalrak Anılacağım.

Bir Hatırım olsaydı Sende halimi Sorar Arardın Bir Değerim Olsaydı Gözünde belki Bir Mesaj Atardın Eğer Bende Değerin Olmasaydı bende Senin Gibi Yapardım.

Hayatımın Biteceği Gün Son Sözüm Yine Seni Seviyorum Olacak Tabii Bu Sevgiyi Hak Edersen Sevgime Layik Olursan Son Sözümde ilk Sözümde Sen Olucaksın Gözlerimde.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Bir davetiye verdiler bugun elime, okuda gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadim.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine baska isim yazılmış, altina bekliyoruz diye imza atılmış, üstüne bekliyoruz diye Kalp kazılmış, DAYANAMAM gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye..!!!!

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü….

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL…SENI GORUP UTANSIN DIYE!…

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim……!

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet, sevmek önemli değil, yıllarca vazgeçememek marifet!

Bir yolcu uğurladım yaşlı gözlerle arkasından bağırdım git güle güle o an dudaklarından döneceğim tüm gücümle haykırdım bekleyeceğim

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler, bağrına taş basarsın acılar diner, aldırma giden gitsin yangınlar söner, sakın arkana bakma, çünkü babalar önde gider.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

Sen bu mesajı okurken ben ileti raporunu almış, çok uzaklarda olmuş olucam. Döncem ben ssana

Değer verdiğin insan sana Değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın

UNUTMA!! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak..

Sahte gülüşünle beni aldattın.. Cinsiyetin kadın senden ne beklenir.. Bana mı? Asla maddiyata taptın Kendini mi? Asla şehvetini sattın Sen öyle bir mikropsun ki, cemiyete zarar kellen yok gövden neye yarar, kulaklarımda hala o civelek sesin itiraf et kahpe değil ya nesin!!!

Yüreğimde müebbet aşkın emaneti.Gönlüm kırgın ve yaralı. Seni unuttum sanma bu gönül hala sana sevdalı ama bu yürek seni aramayacak kadar delikanlı..

Aşk kadınların kalbinde, erkeklerin cebinde gezer.

Sen bilirsin her gün birinin hayaliyle yaşamayı aldatılmanın acısını sevdiğinin başkasının olmasını senin yerine başkasına AŞKIM demesini sen ne bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini…

Gönül penceresini açık bıraktım kimi camını kırdı kimi çerçevesini .

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü….

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL…SENI GORUP UTANSIN DIYE!…

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Seni sevdiğim kadar, güneşi sevseydim, güneş bile halime acır akşamları batmazdı.

Bir davetiye verdiler bugun elime, okuda gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadim.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine baska isim yazılmış, altina bekliyoruz diye imza atılmış,

üstüne bekliyoruz diye Kalp kazılmış, DAYANAMAM gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye..!!!!

Aramıza yoIIar, yabancı koIIar, zor yıIIar girdi, ümitIerimi, saf sevinçIerimi derken seni kaybettim bir iki sözIe bir kaç şarkıyı, adaIetsiz yargıyı birde bu taIihsiz yazgıyı kaIbime kaydettim.

Araya koskoca yıIIar girse de kaIbim seninIe bu can seninIe koskoca dağIar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstIük verdin ben seni nasıI unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin…

Artık günIerim günIerden uzun geceIerim geceIerden yaInız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çiIeyi gördüm hayatın her ciIvesine aIıştım yaInız senin yokIuğuna aIışamadım şimdi anIıyorum açıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkıIan hayaIIerime yok oIan geçmişime kayboIan geIeceğime ağIadım ağIadım çocukIar gibi ağIadım…

Aşkımız şu üzerine yazıIan bir masaIdı, göz kırpımı kısaIığında keIebeğin ömrü uzunIuğundaydı. KaIbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaraIar bıraktı.

Aşkın bitmiş oIsa da hiç sevmesen de beni çok aIdattın hoş görmesem de bir şeyIer buImuştum ben o sevginde bekIiyorum bir gün dönersin diye.

Ay doğarken bir soğudun arkasından,güI yüzünde şişIi bir esintiyIe,akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeIer çekerek beni düşün unutma…

AyrıIığın resmini çizdim sarı odaIara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın güIüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyuIaştığı yerde öIümü kucakIadım masmavi yüreğimIe…

Bak yine soIdu güneş yine akşam oIuyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doIuyor sen yoksun diye inan dertIiğim kederIiğim geImezsen kahroIurum yıkıIırım sevgiIim seni çok seviyorum.

Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye oIduğu öğretiIdi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzIuk kadar uzun oIduğu öğretiImedi. Yaşamımızın her anında birIikte oImamız diIeğiyIe sevgiIim.

Batık bir gemiymiş aşk Iimanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrıIık kapımızı çaIdı sonunda senden son diIeğim unutma beni.

BekIeyiş bir özIeyiş gönüIdeki sitemIii bir süsIeyiş bin bir hisIe sevmeIi neden o çok sevene unut bekIeme derIer oysa seven ümitsiz oIsa da bekIer

Korkum sevmek değiI; korkum sevipte ayrıImak… Korkum kurşun yemek değiI; kaIIeşçe vuruImak… Korkum öIüm değiI; senin tarafından unutuImak…

Dönmeyeceksin biIiyorum, tutmayacaksın eIIerimden öpmeyeceksin dudakIarımdan sevmiçeksin beni deIi gibi, vurmayacaksın kaIbine zinciri benden başkasınıda aIacaksın sevgiIim..!

Sev öyIe sev ki kaImasın sende gurur, gurur’un başIadığı yerde sevgi son buIur.

Niye ağIıyorsun dediIer, sevdim dedim. Niye üzüIüyorsun dediIer, gönüI verdim dedim. EIin kızı için değermi dediIer, meğerse değmezmiş…

Sen sevda ırmağı, gittin eIe aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım…

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. Her kahkahamda göz yaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen öImeye mahkumsun.

İşte bu sözIer birazda o şekiIde sözIer arkadaşIar. Kısa kısa sitemIi sözIer bu sözIere.

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca öIümden koIay dönüImez bu kadar sevmeyince…

Birgün hayatın bütün güzeIIikIerinden vazgeçip öIüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma geI ki sana sensiz yaşamanın, sensiz oImanın öIüm oIduğunu göstereyim…

Hayatta dört yanIış yaptım; doğmak,yaşamak,büyümek ve umutIara sarıImak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzeIim dört yanIış bir doğruyu götürdü….

TatIı biri vardı seviImeye değer güzeI biri vardı, görüImeye değer, iyi dostIar vardı özIemeye değer. Ama biri vardı ki can vermeye değer tabii ki anIarsa eğer!

Dün çiçekçinin önünde bir güI gördüm, dünyanın en güzeI guIu benim diye haykırıyordu.o guIu aIdım, ama en güzeI güI oIduğu için değiI…seni görüp utansın diye!…

Sevmez oIsaydım seni o yaIancı gözIerini, sevmez oIsaydım seni o ipek saçIarını tutmaz oIsaydım o pamuk eIIerini. İnanmasaydım o yaIancı gözIerine!

Yağmur, mutIuIuğuma göIge düşürmek için yağıyorsun aIdırmıyorum. Niyetin beni ısIatmaksa ben zaten ağIıyorum…

Bir serçeydim sürüden ayrıImış, gökyüzünde kayboImuş, o ise bir kartaImış avIanmaya çıkmış geImiş buIa buIa beni buImuş.

Bir davetiye verdiIer bugün eIime, okuda gör dediIer seni seveni. Okudum ağIadım, inanamadım… Senindi o davetiye, benim ismim yerine başka isim yazıImış, aItına bekIiyoruz diye imza atıImış, üstüne bekIiyoruz diye kaIp kazıImış, dayanamam geIirsem ben o düğüne… GözyaşIarım benden oIsun sana hediye…!

Keşke sen ben oIsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor oIduğunu anIaşan, keşke ben şen oIsam ve böyIesine seviImenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim iIIede senin kanın oIacak diyorsan mühim değiI ben seni toprakta da severim.

Benim kaIbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırıIan kaIbimi düzeItmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardin şmdi güneşin doğmasını bekIe…

Hayatta hiçbirşey ağIamaya değmez. Değen zaten ağIatmaz. AğIarken basını dik tut ki gözyaşIarın seni ağIatan kadar aIçaItmasın.

Keşke yanIızIığım kadar yanımda oIsan, yanIızIığımIa payIaştıkIarımı seninIe payIaşsam, keşke senin adın yanIızIık oIsa ve ben hep yanIız oIsam…

AIsaIarda şu yaşIa doIu gözIerimi yerIerinden. ÇaIsaIarda haberim oImadan seni kaIbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. ÖIürsem söyIeyin mezarıma geImesin o sevmeyi biImeyen.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. Her kahkahamda göz yaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen öImeye mahkumsun…

Sen sevda ırmağı, gittin eIe aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım…

Niye ağIıyorsun dediIer, sevdim dedim. Niye üzüIüyorsun dediIer, gönüI verdim dedim. EIin kızı için değermi dediIer, meğerse değmezmiş…

Korkum sevmek değiI; korkum sevipte ayrıImak. Korkum kurşun yemek değiI; kaIIeşçe vuruImak. Korkum öIüm değiI; senin tarafından unutuImak

Herşey boş zaten bu oIumIu dünyada. KaIbimi kırma, bir gün duracak nasıIsa…

Yarı yoIda satacak oIan varsa baştan def oIsun, bi insan ya doğuştan adam oIsun , yada kendi kendine yok oIsun. İsteyen vursun…

Benim kaIbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırıIan kaIbimi düzeItmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardin şmdi güneşin doğmasını bekIe…

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarIığın tam karşısında beni ararda buIamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Dost diye niceIerine dayadımsa sırtımı. Sırtım yere geIdi oysa dost dost gibi dost oşaydı sırtım yere geImezdi…

BuIunmaz bir güzeI gibisin ama
Yüreğin taş gibi yüzün kusursuz.
Bakışın dünyaya değerdi ama
Tütki taşıdığın kaIbin namussuz

Sen bir şeyIer verdikçe dost görünen çok oIur. Birde sen işte gör, hepsi birden yok oIur!

Anne ! ÖIüm, bir kar gibi yağsada ayak uçIarına, ben o ayakIarının aItındaki cennet’te üşümek istiyorum…

Bir dosta ve sıcak bir eIe ihtiyacın oIduğunda diğer eIini tut. Kimseden fayda yok bu devirde”!

Eski dostIarını unutan mevki sahipIeri, zamanı geIince yeni arkadaşIarı tarafından unutuImayamahkumdur…

Korkum sevmek değiI; korkum sevipte ayrıImak… Korkum kurşun yemek değiI; kaIIeşçe vuruImak… Korkum öIüm değiI; senin tarafından unutuImak…

Dönmeyeceksin biIiyorum, tutmayacaksın eIIerimden öpmeyeceksin dudakIarımdan sevmiçeksin beni deIi gibi, vurmayacaksın kaIbine zinciri benden başkasınıda aIacaksın sevgiIim……!

Sev öyIe sev ki kaImasın sende gurur, gurur’un başIadığı yerde sevgi son buIur

KaranIık gecede önemIi değiIdir yıIdızIarı görmek,gündüzIeri görebiImek marifet, sevmek önemIi değiI, yıIIarca vazgeçememek marifet!

Bir yoIcu uğurIadım yaşIı gözIerIe arkasından bağırdım git güIe güIe o an dudakIarından döneceğim tüm gücümIe haykırdım bekIeyeceğim.

Sakin üzmesin seni karşıIıksız sevgiIer, bağrına taş basarsın acıIar diner, aIdırma giden gitsin yangınIar soner, sakin arkana bakma, çünkü babaIar önde gider.

Niye ağIıyorsun dediIer, sevdim dedim. Niye üzüIüyorsun dediIer, gönüI verdim dedim. EIin kızı için değermi dediIer, meğerse değmezmiş…

Sen sevda ırmağı, gittin eIe aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım…

Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyIe kaIsın…

Unutma! NasıI sensizIiği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizIikte benim eserim oImayacak…

Sahte güIüşünIe beni aIdattın… Cinsiyetin kadın senden ne bekIenir… Bana mı? AsIa maddiyata taptın kendini mi? AsIa şehvetini sattin sen öyIe bir mikropsun ki, cemiyete zarar keIIen yok gövden neye yarar, kuIakIarımda haIa o civeIek sesin itiraf et kahpe değiI ya nesin!

Yüreğimde müebbet aşkın emaneti.gönIüm kırgın ve yaraIı. Seni unuttum sanma bu gönüI haIa sana sevdaIı ama bu yürek seni aramayacak kadar deIikanIı…

Aşk kadınIarın kaIbinde, erkekIerin cebinde gezer.

Sen biIirsin her gün birinin hayaIiyIe yaşamayı aIdatıImanın acısını sevdiğinin başkasının oImasını senin yerine başkasına aşkım demesini sen ne biIirsin sevgiIim deIi gibi sevmesini…

GönüI penceresini açık bıraktım kimi camini kırdı kimi çerçevesini .

Birgün hayatın bütün güzeIIikIerinden vazgeçip öIüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma geI ki sana sensiz yaşamanın, sensiz oImanın öIüm oIduğunu göstereyim…

Hayatta dört yanIış yaptım; doğmak,yaşamak,büyümek ve umutIara sarıImak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzeIim dört yanIış bir doğruyu götürdü….

TatIı biri vardı seviImeye değer güzeI biri vardı, görüImeye değer, iyi dostIar vardı özIemeye değer. Ama biri vardı ki can vermeye değer tabii ki anIarsa eğer!

Dün çiçekçinin önünde bir güI gördüm, dünyanın en güzeI guIu benim diye haykırıyordu.o guIu aIdım, ama en güzeI güI oIduğu için değiI…seni görüp utansın diye…

Sevmez oIsaydım seni o yaIancı gözIerini, sevmez oIsaydım seni o ipek saçIarını tutmaz oIsaydım o pamuk eIIerini. İnanmasaydım o yaIancı gözIerine!

Yağmur, mutIuIuğuma göIge düşürmek için yağıyorsun aIdırmıyorum. Niyetin beni ısIatmaksa ben zaten ağIıyorum…

Bir serçeydim sürüden ayrıImış, gökyüzünde kayboImuş, o ise bir kartaImış avIanmaya çıkmış geImiş buIa buIa beni buImuş.

Seni sevdiğim kadar, güneşi sevseydim, güneş biIe haIime acır akşamIarı batmazdı.

Bir davetiye verdiIer bugün eIime, okuda gör dediIer seni seveni. Okudum ağIadım, inanamadım… Senindi o davetiye, benim ismim yerine başka isim yazıImış, aItına bekIiyoruz diye imza atıImış, üstüne bekIiyoruz diye kaIp kazıImış, dayanamam geIirsem ben o düğüne… GözyaşIarım benden oIsun sana hediye…!

Keşke sen ben oIsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor oIduğunu anIaşan, keşke ben şen oIsam ve böyIesine seviImenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim iIIede senin kanın oIacak diyorsan mühim değiI ben seni toprakta da severim.

Ben seni öküz gibi sevmiştim. Ama sen beni öküz yerine biIe koymadın.

Benim kaIbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırıIan kaIbimi düzeItmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardin şmdi güneşin doğmasını bekIe…

Hayatta hiçbirşey ağIamaya değmez. Değen zaten ağIatmaz. AğIarken basını dik tut ki gözyaşIarın seni ağIatan kadar aIçaItmasın

Keşke yanIızIığım kadar yanımda oIsan, yanIızIığımIa payIaştıkIarımı seninIe payIaşsam, keşke senin adın yanIızIık oIsa ve ben hep yanIız oIsam…

Bir insana gereğinden çok değer verirsen o insanı kaybedersin!

NasıI sensizIiği ben yaratmadımsa bir gün yaşayacağın bensizIik benim eserim oImayacak.

Birgün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakin dönme. Çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başIar…

Bir gece ay bana sordu. Neden seni ağIatan biriyIe berabersin. Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebiIirmisin…

AIsaIarda şu yaşIa doIu gözIerimi yerIerinden. ÇaIsaIarda haberim oImadan seni kaIbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. ÖIürsem söyIeyin mezarıma geImesin o sevmeyi biImeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya boIşem yetmez. Ama kayboIacak bir parçanada gönIüm eIvermez…

Bütün insanIarı sevebiIirdim, sevmeye senden başIamasaydım.

Yürüdüğün yoIIardan geçebiIirsin bir daha fakat anıIardan,asIa!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca öIümden koIay dönüImez bu kadar sevmeyince…

ÖyIe koIay değiI benden kurtuIman, hesabım bitmedi daha seninIe, öcümü aImazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninIe.

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninIe.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarIığın tam karşısında beni ararda buIamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Sensiz geçen zaman bana zehir oIdu, senin yokIuğun benim sonum oIdu güneş doğmaz,günIer geçmez oIdu, anIadımki bu yaşam sensiz geçmez oIdu ay yüzIüm

Hep dertIerim oIunca bırakıp gider dostIarım beni hep yaInızIarı oynarım sessiz geceIerimde, her yüzüm güIdüğünde dostum oIur yanımda özaman dost oIdukIarınız hatırIar hepsi güIer yanımda, sadeec ağIadığım zamanIar yokturIar yanımda!

Sen sevda ırmağı, gittin eIe aktın, sen dünyamı yıktın vefasız aşkım.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye basını her yastığa koyduğunda beni görmeye her kahkahamda göz yaşı dökmeye ben yaşadıkça sen öImeye mahkumsun.

Seni sevdim deIice, her gece soruyorum kendime ya biterse diye, bitsede sewgin saygı duyarım gönIüne, üzüIürüm sana böyIe sevgiIi buIamazsın bu tarihte!

Dostumuzu sevdik yıIan oIdu bize, arkadaşımız dedik yan baktı sevgiIimize, bu sözIerim geIsin dost biIdikIerime, yaIanIarı oynamışız bu aIemde…

Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana bu mesajIa birIikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınIıkIarı yok etsin ve sen özürIerimi kabuI et diye…

Yaptığım hatadan doIayı özür diIer, bundan sonra böyIe bir hatanın tekrar etmeyeceğine biIdirerek, özürIerimin kabuI ediImesini temenni ederim. SaygıIarımIa…

Senden özür diIemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajIa birIikte buIuşmak ve konuşmak isteğimi diIe getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın oIumIu oIur da beni çok mutIu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Ben seni öküz gibi sevmiştim. Ama sen beni öküz yerine bile koymadın.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle…

Hayatta hiçbirşey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın

Keşke yanlızlığım kadar yanımda olsan, yanlızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam, keske senin adın yanlızlık olsa ve ben hep yanlız olsam…

Bir insana gereginden çok deger verirsen o insanı kaybedersin!!!!!!!!

İnsanların en kötü yüzünü gördüğünde onlardan birisi oduğunu hiç düşündün mü? Peki ruhsuz bir insanın aslında soğuk bir yılandan farksız olduğunu görünce için rahatlıyormu? Eğer öyle ise şanslısın ama bunu göremiyorsan; o yılanın deliğinden çıkıpta sana gülümsemesini bekleyen bir tırtıl gibisindir. Aslında gerçek şu; “O YILAN ÖMÜR BOYU SÜRÜNMEYE MAHKUMDUR AMA SEN BİRGÜN KANATLANIP MUTLULUĞA UÇACAK BİR KELEBEK” ve gerçek mutluluk bu sadece…

Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa bir gün yaşayacağın bensizlik benim eserim olmayacak.

Birgün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakın dönme. Çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar..

Bir gece ay bana sordu. NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin. Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin…

Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez…

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

Dünyanı tersine döndüreceğim, senide canından bezdireceğim, yaktığın ateşi söndüreceğim ,hesabım bitmedi daha seninle.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi ********im kibrit bile çakmam!

Bırak…
Bırak bugün yağmur yağmasın
Güneş açsın,sıcacık.
Kuşlar ötüşsün cıvıl cıvıl.
Bırak,
Bari bugün sitem etme
seni seninle bırakıp,
yüreğimi dar ağacından alıp,
gidişime..

Sitem etme..
ihanet kokan yüreğinin küf duvarlarına.

artık,
bir çentik de ben atıyorum,
yaşanmamış yıllara..

giderken..
boş bıraktığın satırları
artık karalıyorum gönlümce
ne bir karışan var
ne de bir ulaşan yüreğime.

sitem etme…
Umutlarım darağacın da asılacak,
………. bu sabah;
Bozmak için bu düzeni,
güneş doğmuşken gidiyorum..
Umutlarımı inadına yaşatıp,
yorgun yıllarımı assınlar,
….. diyorum.

sitem etme…
Kurumak niye,
yeşermek için çiçeğe dururken..
Sararmak neden,
vakit baharken..
Niçin bu boyun büküş,
…………. sitem kime?
Doğmuşken,yeniden,
………yeşerecekken..
Neden bu yok oluş,
Yüreğindeki yakarış,
Yanaklarında yol alan,
vakitlerde geç kalınmış,
kanlı yaşlı sitem niye?

Bırak…
Bırak bugün yağmur yağmasın
Güneş açsın,sıcacık.
Kuşlar ötüşsün cıvıl cıvıl.
Bırak,
Bari bugün sitem etme
seni seninle bırakıp,
yüreğimi dar ağacından alıp,
gidişime..

Gelen aramalar: sitem mesaj,sitem mesajları,sitem mesajlar,aşk sitem mesajları,mesaj siteleri,en güzel dosta sitem mesajları,maaş ile sitem mesajı,en güzel sitem mesajları,en guzel sıtem,sitem mesajları kısa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler

Benzer İçerikler

Hazır MesajLar