Aşk Mesajları Aşk Mesajları

GüzeL SözLer

Kısa Mesajlar

* Bir Hayaldin Hayatımda, Sonra Rüya Oldun Girdin Uykularıma, Şimdi ise Vazgeçilmezimsin Bağlandı ellerim Ellerine Koparamaz Bizi Kimse Seviyorum Seni Ölümüne Bebeğim.

* Yaşadığım Saniye Değilsin Yaşayacağım Senelerimsin Sevgilim, Ben Sana Hayatımı Adadım herşeyim meleğim..

* Gülüşünle Baplanırım Hayatı, üzüldüğünde dayanamam daralır kalbim daralır ruhum düşündükçe, Sen gül bana Sevgilim Yoksa Çekilmez Bu Hayat üzülünce.

* Sen Hayatıma Girdin Bahar Geldi Sevgilim, Yaşanmamış Sevinçlerim Umut Dolu Baharlara Kucak Açtı Seninle Bebeğim, Kalbimin Attığı iLk Gün, O Tatlı O Sıcacık Gülüşündü, Sanki Bir Rüya Bir Hayal Gibi Girdin Hayatıma, Ve Şuanda gerçekleri yaşıyorum Sımsıkı Umutlarla Seviyorum Seni Yaşama Sebebim.

* hani o gözlerin varya Bana Hayatı renk renk Gösteren Gözlerin, hani O Sözlerin varya Bir Şarkı Edasıyla beni Büyüleyen Sözlerin, Hani Hani O Sıcaklığın varya Soğuk Bedenime Meltem Gibi Esen Nefesin, işte Bu Sensin Sevgilim, SensinYaşama Sebebim Herşeyim.

* Sen Hayata Tutunduğum, Sen Acılara karşı Mutluluk Duyguğum, Sen Benim Canımda Can Olan, Helalimsin Sen Benim Biricik Sevgilimsin.

* Sen Sevgiyle Yaşamasını Öğrettin Bana, Mutluluğu Çizdin yarınlarıma, Karanlık gecelerimi Bozdun Gülüşünle beni Vurdun bebeğim.

* Öyle bir dilek oldun ki hayatımda Artık tek Duam’da Sensin Hayattaki Tek Sevdiğimsin Herşeyim Seviyorum Seni.

* Biriciğim Senin Bir Sözünle nasıl mutlu oluyorsam Bir Sözünle ölümlerede öyle Yakın Oluyorum Seni çok Seviyorum Yaşamamın Amacı Sensin.

* Sen Gülünce Bahar gelir Hayatıma, Ne Kış tanırım ne Sonbahar içimdeki Dünyada, Sen Yazları getirdin Gülüşünle Kucağıma Ben Mutluluğu yaşadım Senin Bir Bakışınla Sevgilim Canım benimm

* Sözlerine Değil Sevgilim Nefesine Hasret Kaldım.

* Sana Ben Hayatımı Verdim Senden Sadece bir sıcak Söz Bekledim, Ve Ben O Sözünle Hayatta Kalmak istedim Sevgilim..

* Buruk Bir Sevdanın Parçasıyım Yapayalnız Kalmış bir Aşkın Acısıyım, Bir Seni bekledi Bu kalbim Hep seni Andı Gözlerim, Gözbebeğim Sevgilim.

* Yalanların içinde ki tek Gerçek BEN, gerçeklerin içinde Yaşamayı Seven Tek insan SENSİN! Yalanlarınla Mutlu ol Bir gün gerçekleri Öğrenirsin.

* Hayatta Sahip Olduğum En Güzel Hediye Sensin, Çünkü Sen Hediyelerden de Özelsin Sevgilim.

* Öylesine Güzel Bakıyorsun ki bana, işte ozaman yaşamanın mutluluğunu tadıyorum yanında, öylesine tatlı Gülüyorsun ki bana işte ozaman acılarıma aldırmıyorum sevgilim.

* Sen iste yeter ki Atarım Derdi Kederi, Sen iste yeter ki Yaşarım Seninle Bu Sevgiyi, Sadece Sen iste Sevgilim ben Senin için Ölümüne Gelirim..

* Mavi Özgürlüğün içinde beyaz Mutluluğumsun, Beyaz Mutluluğum içinde tek Huzurumsun Sevgilim.

* Ezbere Bir Aşkın iki kurbanıyız, Sen Ezbere Sözlerle yaktın beni, Ben ise Ezbere Sözlerinle mutlu oldum belki, Ama hepsi yalanmış Anladım Şimdi Sahte Sevgili…

* Azraile Sırtımı çevirdim Senin için, Hayata Bir Yerden tutundum Gözlerin için, Şimdi Huzurla Doldu içim Sevgilim, Seviyorum Seni Aşk Çiçeğim.

* karanlık Boş Sokaklarda Değil, Kalabalık Sokaklarda haykırdım Sevgimi, Herkez Bu Aşka inandı bir sen inanmadın sevgilim…

* Sen Bir Şiirsin, Ben ise O şiirin Kelimeleriyim Sevgilim.

* Sen yanımda Olduğun Sürece Mutlulukları Yazıp Koşacağım geleceğe, Sen yanımda Olduğun Sürece Adını Yazacağım yaşadığım heryere bebeğim.

* Bir Tutam Sevgiye Muhtaç kaldığım Günlerde, Doldu Dolu Mutluluğu Yağdırdın üzerime, Zor Günlerimde Sen Oldun Kalbinle, Şimdi Anladım Değerini Sen Gidince..

* Yazdığım Sözlere inanmıyorsan, Sana Umut Dolu Baktığım Gözlerime inan, işte onlar tek gerçek..

* Bedenimi Esir Alan Kurşun Acılarından Daha Etkili Vurdu Sözlerin Kalbimi, Sevmiştim Geceleri Sana yazdığım Umut Dolu Sözleri, Şimdi yalan oldu Bitti Hepsi Elveda Sevgilim Elveda Umudum..

* Sen Bir Sigarasın ben ise Bir Ateş, Ne Senin bensiz ne de benim Sensiz Bir Anlamım Olur. Tıpkı Et ile Tırnak Hikayesi Bizimkisi.

* ya Beni Sevmek için Dur Yanımda Ya da beni Vurmak için geç Arkama, yanımda Durursan Umutlarım, Arkamda Durursan Azrailim Olursun Gülüm.

* Yaşamak için Çıktığım Yolda Sadece Adın yazıyor Hayata Ve Ölüme inat sadece Seni izliyorum Sevdiğim, Yaşamak istediğim Gençliğim.

* gelişinle Bahar umutları besleyen hayatım gidişinle kırılan dallarım oluyorsun sevgilim.

Daha fazla istiyorsanız TıkLayın >>>>>>>>>> Kısa SözLer

Bir Kaç Dakika Önce EkLenen içeriğimizi Görmek için Lütfen Yazıya TıkLayınız >>> Memlekette Demokrasi Var 2010

Gelen aramalar: ilahi mesajlar hangi ilke ve değerleri içermektedir kısaca yazı,kısa mesajlar,ksa mesajlar,ilahi mesajlar hangi ilke ve değerleri içermektedir,nazlimcafe com motor yazıları sözleri kısa komik cep sms mesajları,knk sözleri kısa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler

Benzer İçerikler

Hazır MesajLar