Aşk Mesajları Aşk Mesajları

GüzeL SözLer

Kısa Mesajlar

* Bir Hayaldin Hayatımda, Sonra Rüya Oldun Girdin Uykularıma, Şimdi ise Vazgeçilmezimsin Bağlandı ellerim Ellerine Koparamaz Bizi Kimse Seviyorum Seni Ölümüne Bebeğim.

* Yaşadığım Saniye Değilsin Yaşayacağım Senelerimsin Sevgilim, Ben Sana Hayatımı Adadım herşeyim meleğim..

* Gülüşünle Baplanırım Hayatı, üzüldüğünde dayanamam daralır kalbim daralır ruhum düşündükçe, Sen gül bana Sevgilim Yoksa Çekilmez Bu Hayat üzülünce.

* Sen Hayatıma Girdin Bahar Geldi Sevgilim, Yaşanmamış Sevinçlerim Umut Dolu Baharlara Kucak Açtı Seninle Bebeğim, Kalbimin Attığı iLk Gün, O Tatlı O Sıcacık Gülüşündü, Sanki Bir Rüya Bir Hayal Gibi Girdin Hayatıma, Ve Şuanda gerçekleri yaşıyorum Sımsıkı Umutlarla Seviyorum Seni Yaşama Sebebim.

* hani o gözlerin varya Bana Hayatı renk renk Gösteren Gözlerin, hani O Sözlerin varya Bir Şarkı Edasıyla beni Büyüleyen Sözlerin, Hani Hani O Sıcaklığın varya Soğuk Bedenime Meltem Gibi Esen Nefesin, işte Bu Sensin Sevgilim, SensinYaşama Sebebim Herşeyim.

* Sen Hayata Tutunduğum, Sen Acılara karşı Mutluluk Duyguğum, Sen Benim Canımda Can Olan, Helalimsin Sen Benim Biricik Sevgilimsin.

* Sen Sevgiyle Yaşamasını Öğrettin Bana, Mutluluğu Çizdin yarınlarıma, Karanlık gecelerimi Bozdun Gülüşünle beni Vurdun bebeğim.

* Öyle bir dilek oldun ki hayatımda Artık tek Duam’da Sensin Hayattaki Tek Sevdiğimsin Herşeyim Seviyorum Seni.

* Biriciğim Senin Bir Sözünle nasıl mutlu oluyorsam Bir Sözünle ölümlerede öyle Yakın Oluyorum Seni çok Seviyorum Yaşamamın Amacı Sensin.

* Sen Gülünce Bahar gelir Hayatıma, Ne Kış tanırım ne Sonbahar içimdeki Dünyada, Sen Yazları getirdin Gülüşünle Kucağıma Ben Mutluluğu yaşadım Senin Bir Bakışınla Sevgilim Canım benimm

* Sözlerine Değil Sevgilim Nefesine Hasret Kaldım.

* Sana Ben Hayatımı Verdim Senden Sadece bir sıcak Söz Bekledim, Ve Ben O Sözünle Hayatta Kalmak istedim Sevgilim..

* Buruk Bir Sevdanın Parçasıyım Yapayalnız Kalmış bir Aşkın Acısıyım, Bir Seni bekledi Bu kalbim Hep seni Andı Gözlerim, Gözbebeğim Sevgilim.

* Yalanların içinde ki tek Gerçek BEN, gerçeklerin içinde Yaşamayı Seven Tek insan SENSİN! Yalanlarınla Mutlu ol Bir gün gerçekleri Öğrenirsin.

* Hayatta Sahip Olduğum En Güzel Hediye Sensin, Çünkü Sen Hediyelerden de Özelsin Sevgilim.

* Öylesine Güzel Bakıyorsun ki bana, işte ozaman yaşamanın mutluluğunu tadıyorum yanında, öylesine tatlı Gülüyorsun ki bana işte ozaman acılarıma aldırmıyorum sevgilim.

* Sen iste yeter ki Atarım Derdi Kederi, Sen iste yeter ki Yaşarım Seninle Bu Sevgiyi, Sadece Sen iste Sevgilim ben Senin için Ölümüne Gelirim..

* Mavi Özgürlüğün içinde beyaz Mutluluğumsun, Beyaz Mutluluğum içinde tek Huzurumsun Sevgilim.

* Ezbere Bir Aşkın iki kurbanıyız, Sen Ezbere Sözlerle yaktın beni, Ben ise Ezbere Sözlerinle mutlu oldum belki, Ama hepsi yalanmış Anladım Şimdi Sahte Sevgili…

* Azraile Sırtımı çevirdim Senin için, Hayata Bir Yerden tutundum Gözlerin için, Şimdi Huzurla Doldu içim Sevgilim, Seviyorum Seni Aşk Çiçeğim.

* karanlık Boş Sokaklarda Değil, Kalabalık Sokaklarda haykırdım Sevgimi, Herkez Bu Aşka inandı bir sen inanmadın sevgilim…

* Sen Bir Şiirsin, Ben ise O şiirin Kelimeleriyim Sevgilim.

* Sen yanımda Olduğun Sürece Mutlulukları Yazıp Koşacağım geleceğe, Sen yanımda Olduğun Sürece Adını Yazacağım yaşadığım heryere bebeğim.

* Bir Tutam Sevgiye Muhtaç kaldığım Günlerde, Doldu Dolu Mutluluğu Yağdırdın üzerime, Zor Günlerimde Sen Oldun Kalbinle, Şimdi Anladım Değerini Sen Gidince..

* Yazdığım Sözlere inanmıyorsan, Sana Umut Dolu Baktığım Gözlerime inan, işte onlar tek gerçek..

* Bedenimi Esir Alan Kurşun Acılarından Daha Etkili Vurdu Sözlerin Kalbimi, Sevmiştim Geceleri Sana yazdığım Umut Dolu Sözleri, Şimdi yalan oldu Bitti Hepsi Elveda Sevgilim Elveda Umudum..

* Sen Bir Sigarasın ben ise Bir Ateş, Ne Senin bensiz ne de benim Sensiz Bir Anlamım Olur. Tıpkı Et ile Tırnak Hikayesi Bizimkisi.

* ya Beni Sevmek için Dur Yanımda Ya da beni Vurmak için geç Arkama, yanımda Durursan Umutlarım, Arkamda Durursan Azrailim Olursun Gülüm.

* Yaşamak için Çıktığım Yolda Sadece Adın yazıyor Hayata Ve Ölüme inat sadece Seni izliyorum Sevdiğim, Yaşamak istediğim Gençliğim.

* gelişinle Bahar umutları besleyen hayatım gidişinle kırılan dallarım oluyorsun sevgilim.

Daha fazla istiyorsanız TıkLayın >>>>>>>>>> Kısa SözLer

Bir Kaç Dakika Önce EkLenen içeriğimizi Görmek için Lütfen Yazıya TıkLayınız >>> Memlekette Demokrasi Var 2010

Gelen aramalar: kısa mesajlar,ilahi mesajlar hangi ilke ve değerleri içermektedir,nazlimcafe com motor yazıları sözleri kısa komik cep sms mesajları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler

Benzer İçerikler

Hazır MesajLar