Aşk Mesajları Aşk Mesajları

GüzeL SözLer

ingilizce Aşk Mesajları

I’m going to write on the bricks that I miss you and I wish that one falls on your head, so that you know how it hurts when you miss someone special like you. (Seni özlediğimi tuğlaların üzerine yazacağım. Umarım biri kafana düşer böylece senin gibi özel birini özlediğinde ne kadar canın acığını anlarsın.)

If I were a tear in your eye, I would roll down onto your lips, But if you were a tear in my eye, I would never cry as I would be afraid to lose you. (Gözündeki bir damla yaş olsam, dudaklarına süzülürdüm, ama sen benim gözümdeki yaş olsan, seni kaybetmekten korkacağım için asla ağlamazdım.)

We were together for a very long time, never knew that time is taking us away, Now that we are apart… I pray to god, to decide our destinations on the same way…!!! (Uzun zamandır birlikteydik, Zamanın bizi uzaklaştırdığını hiç bilmeden… Madem ki şimdi ayrıyız, Tanrıya dua ediyorum, Kaderlerimizi aynı yolda yazması için…)

The longer you hide your feelings for someone, the more you fall for them…! (Birisi için duygularınızı ne kadar fazla saklarsanız, o kadar bağlanırsınız.)

If u luv two people at the same time choose the second one. Because if u truely loved the first one… (You wouldn’t have loved another. Eğer aynı anda iki kişiye aşıksanız, ikincisini seçin. Çünkü birincisini gerçekten sevseniz, Diğerine aşık olmazdınız.)

If I know what love is, it is because of you. (Eğer aşkın ne olduğunu biliyorsam, sebebi sensin…)

If you love someone, give them the option to leave… But never give them a reason to leave. (Eğer birisini seversen, ona ayrılma seçeneği ver ama asla ayrılmak için bir neden verme.)

Hold me… Like I am the last person you want in your arms… (Tut beni… Kollarında istediğin son kişiymişim gibi…)

Kiss me… Like it is gonna be the last kiss you ever going to taste. (Öp beni… Tadacağın son öpücük olacakmış gibi…)

Hug me… Like you want me forever (Sarıl bana… Beni sonsuza dek istiyormuş gibi…)

But most of all Love me… Like I am the one you always dreamed of… (Ama en önemlisi; Sev beni… Her zaman düşlediğinmişim gibi…)

Let all my happiness be yours (Tüm mutluluğum senin olsun…)

All your sadness be mine, (Tüm üzüntün benim…)

Let all my smile be yours (Tüm gülücüklerim senin olsun…)

All the tears be mine, (Tüm gözyaşları benim…)

Let the whole world be yours, (Tüm dünya senin olsun…)

Only you be mine… (Sadece sen benim ol…)

Daha fazla istiyorsanız TıkLayın >>>>>>>> ingilizce Aşk SözLeri

Bir Kaç Dakika Önce EkLenen içeriğimizi Görmek için Lütfen Yazıya TıkLayınız >>> Yaşlılar ile ilgili sözler

Gelen aramalar: IP:87 98 225 2 ?option=

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler

Benzer İçerikler

Hazır MesajLar